TJ Slezan Opava, z.s.
podporují v rámci svých dotačních programů:
Statutární město Opava Moravskoslezský kraj Ministerstvo školství, mládeže a sportu ČR
TJ Slezan Opava
Omezení sportovní a tréninkové činnosti - aktualizace od 24. 5. 2021 Tisk Email
Pátek, 21 Květen 2021 16:08

Vnitřní sportoviště TJ Slezan Opava budou od 24. 5. 2021 otevřená, avšak jejich otevření je podmíněno ohromným množstvím restriktivních a režimových opatření a podmínek, jejichž splnění musíme zajistit. Zejména jsme nuceni omezit počty současně sportujících na jednotlivých sportovištích a to takto:


tělocvična judo: 20 osob

tělocvična šerm: 17 osob

herna šachy: 5 osob


Ve skupině může být přítomno současně maximálně 12 osob.


Opatření Ministerstva zdravotnictví jsou v souladu s pandemickým zákonem proti nemoci covid-19 a nelze je nijak obcházet pod pohrůžkou likvidačních pokut za každé jejich porušení. Proto je nutné je respektovat. Oddíly mají zpracované provozní řády na provoz sportovišť se kterými jsou povinni seznámit všechny sportovce účastnící se tréninků v bodech, ve kterých se jich restrikce týkají.


Při sportování ve vnitřních prostorách se nemusí používat "ochrana úst" a to ani sportovci ani trenéry.


Závěr: Amatérští organizovaní sportovci mohou sportovat od 24. 5. 2021 na venkovních sportovištích bez omezení. Nesmějí však využívat zázemí vnitřních sportovišť jako šatny, sprchy apod. Na vnitřních sportovištích mohou sportovat v maximálním počtu 30 osob rozdělených do skupin po max. 12 osobách, a to za splnění podmínek testování osob účastnících se sportovní činnosti a podmínky 15 m2/osobu.


Více zde: https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/nouzovy-stav-a-mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

Poslední úprava Pátek, 21 Květen 2021 16:09
 

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.