TJ Slezan Opava, z.s.
podporují v rámci svých dotačních programů:
Statutární město Opava Moravskoslezský kraj Ministerstvo školství, mládeže a sportu ČR
TJ Slezan Opava
Omezení sportovní a tréninkové činnosti - aktualizace k 17. 5. 2021 Tisk Email
Pondělí, 17 Květen 2021 19:40

Situace pro sportování se pomalu mění. Vnitřní sportoviště TJ Slezan Opava budou od 18. 5. 2021 po 5 měsících znovu otevřená, avšak jejich otevření je podmíněno ohromným množstvím restriktivních a režimových opatření a podmínek, jejichž splnění musíme zajistit. Zejména jsme nuceni omezit počty současně sportujících na jednotlivých sportovištích a to takto:


tělocvična judo: 10 osob

tělocvična šerm: 10 osob

herna šachy: 5 osob


Přítomnost nesportujících osob na sportovištích je zakázána.


Opatření Ministerstva zdravotnictví jsou v souladu s pandemickým zákonem proti nemoci covid-19 a nelze je nijak obcházet pod pohrůžkou likvidačních pokut za každé jejich porušení. Proto je nutné je respektovat. Oddíly mají zpracované provozní řády na provoz sportovišť se kterými jsou povinni seznámit všechny sportovce účastnící se tréninků v bodech, ve kterých se jich restrikce týkají.


Více o podmínkách zde: https://www.cuscz.cz/novinky/aktualni-opatreni-ve-vztahu-ke-sportu.html

a zde: https://agenturasport.cz/vlada-schvalila-restart-profesionalniho-sportu/


Dle dnešního rozhodnutí vlády se od 18. 5. 2021 při sportování ve vnitřních prostorách nemusí používat "ochrana úst" a to ani sportovci ani trenéry.


Závěr: Amatérští organizovaní sportovci mohou sportovat na venkovních sportovištích v maximálním počtu 30 osob (příprava) a na vnitřních sportovištích v maximálním počtu 10 osob rozdělených do dvojic, a to za splnění podmínek testování osob účastnících se sportovní činnosti.

Poslední úprava Pondělí, 17 Květen 2021 19:41
 

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.